• Сервис

  Сервис

  Без разлика дали тоа е пред-продажба и по-продажба, ние ќе ви даде најдобра услуга за да знаете и да ги користат нашите производи побрзо.

 • предности

  предности

  Со шест дизајнери, осум производни линии, еден оддел, контрола на квалитет и со повеќе од 15 години на производство искуство, ние се осигура дека ние може да ви понудиме добар квалитет и конкурентна цена за тоа.

 • технологија

  технологија

  Ние се истрае во квалитети на производите и строго го контролираат процесот на производство, посветени на производство на сите видови.

Избрана Производи

Продажба на облекло светот
Yishui xingrong плетење облека ко., Ltd.. е добро познат производител на облека и трговец основана во 2003 година се наоѓа во Yishui Сити, провинцијата Шандонг чиа (континентална) Ние, главно, произведува долна облека за жени (долна облека со чипка, мода, градник комплети), мажи (топлинска носат, брифинзи, кошула и спортска облека), детски кошула и палто. Сите наши производи се продаваат добро во Европа, Блискиот Исток, Јапонија, Русија, Сингапур, Малезија, Австралија и други земји и региони ......

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања